Kytice na Valentýna

Na svátek sv. Valentýna jsou květinářství zavalena nejrůznějšími květinami barev, tvarů a vůní. Jak a podle čeho si tedy vybrat tu vhodnou pro svou milou? Níže najdete tipy na kytice na Valentýna od nás.

Valentýn je obvykle spojený s červenými růžemi. Zkuste se od nás inspirovat růžemi všech barev a nebo květinovými boxy.

Kytice červených růží

Klasika. Červené růže symbolizují lásku. A to je přesně to, co ženy od svátku sv. Valentýna očekávají a proč je doporučujeme jako první. Na našem e-shopu Rosesforyou.cz najdete kvalitní ekvádorské růže s pevným mohutným květem. Ale i kytice menších velikostí, které se vejdou do obyčejné malé vázy.

červené růže můžou být kytice na Valentýna, protože symbolizují opravdovou lásku

Květinové srdce

Vsadit můžete také na tento půvabný sametový box ve tvaru srdíčka. Růže v boxu jsou aranžovány do speciální hmoty, díky které vydrží dlouhou dobu svěží a krásné. Všechny srdce jsou tvořeny jen z ekvádorských růží. Díky těmto kvalitním růžím a modernímu provedení vykouzlíte nejeden úsměv na tváři.

květinové srdce obsahující červené růže můžou být kytice na Valentýna, protože symbolizují opravdovou lásku

Květinové boxy můžou být také kytice na Valentýna

Vsadit můžete také na tento půvabný sametový box ve tvaru srdíčka. Růže v boxu jsou aranžovány do speciální hmoty, díky které vydrží dlouhou dobu svěží a krásné. Všechny srdce jsou tvořeny jen z ekvádorských růží, díky těmto kvalitním růžím a modernímu provedení vykouzlíte nejeden úsměv na tváři.

květinové boxy obsahující červené růže můžou být kytice na Valentýna, protože symbolizují opravdovou lásku

Akční kytice na Valentýna 101 růží

Pro ty co jsou méně nároční jsme připravili akční nabídku, kytice na Valentýna z 101 růží. Pravidelně pro Vás tyto růže nakupujeme u nejvyhlášenějších pěstitelů. S touto kyticí nemůžete sáhnout vedle, vybíráme především ty, co Vám ve váze nejdéle vydrží a udělají dojem na obdarovanou osobu. Díky takovémuto počtu růží určitě zazáříte.

akční kytice obsahující růže můžou být kytice na Valentýna, která překvapí a potěší zároveň